امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات یک ساله کارکنان بهزیستی بندرعباس ، ارتقای فعالیت ها و توسعه مراکز زیرمجموعه را حاصل همراهی و همدلی همه کارکنان دانست .

وی با اشاره به ارائه بیش از 100 نوع خدمت در بهزیستی ارتقای سلامت روان جامعه ، کاهش آسیب های اجتماعی و معلولیت ها را بخشی از این فعالیت ها عنوان کرد و افزود : ارائه خدمت در پرجمعیت ترین شهرستان استان همتی بلند می طلبد که این همت عالی را هادی مرادی و مجموعه بهزستی بندرعباس با عشق همراه کردند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات هادی مرادی ، صفورا درپیمای هرمزی را به عنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس معرفی کرد.

عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات  مجموعه بهزیستی شهرستان بندرعباس  بیان داشت: اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس مجموعه بزرگی است  با حجم کار بسیار که لازم است با برنامه ریزی و نظم اداری ، وحدت ، همدلی ، خلاقیت و ابتکار را در این مجموعه ایجاد کنید.

وی در ادامه گفت: در بحث آسیب های اجتماعی باید بیشتر ورود کنید.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس تلاش کند طرح های مربوط به مشاغل خرد خانگی  پیگیری و دنبال شود تا باعث رونق بخشی در سطح شهرستان گردد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدیه از هادی مرادی سرپرست پیشین اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس تقدیر شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک