امروز : یکشنبه, 24 شهریور 1398

دیدارو سرکشی به مددجویان در ماه میهمانی خدا

 

همزمان با پنجمین روز از ماه مبارک رمضان غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان و الهیاری مدیر کل کمیته امداد حضرت امام (ره) و هیئت همراه ضمن دلجویی از مددجویان ، از منزل یکی از مددجویان تحت حمایت بهزیستی که بر اثر بارندگی اخیر تخریب و دچار آسیب گردیده بود بازدید کردند.

غلامحسین رنجبر در این دیدار ضمن بررسی  مسائل و مشکلات این خانواده  اظهار داشت :مددجویان ولی نعمتان ما هستند و وظیفه و رسالت اصلی ومهم سازمان بهزیستی به عنوان یک نهاد حمایتی رسیدگی  و دستگیری از نیازمندان ومحرومین است .

وی گفت : و ظیفه خود می دانیم با ارائه خدمات به موقع به افراد در معرض آسیب یا آسیب دیده در جهت رفع بخشی از دغدغه این عزیزان بکوشیم.

الهیاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز اذعان داشت:کمیته امداد امام و بهزیستی نقاط مشترک زیادی به جهت همکاری و تعامل متقابل  با یکدیگردارند .

وی ادامه داد:با تمام ظرفیت و امکانات در اختیار و همچنین با استفاده از پتانسیل موجود در جامعه و سایر دستگاههای اجرایی تلاش خواهیم کرد اقدامات موثری را برای بهبود شرایط و وضعیت معیشتی مددجویان تحت حمایت خود انجام دهیم.

گفتنی است درحین برگزاری این بازدید دستورات  و اقدامات لازم جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات این مددجو از سوی مدیر کل بهزیستی استان صادر گردید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک