امروز : سه شنبه, 04 تیر 1398

نشست شورای معاونین بهزیستی استان در شهرستان حاجی آباد

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ نشست شورای معاونین بهزیستی هرمزگان با حضور فرماندار شهرستان حاجی آباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست ابتدا غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان در سال گذشته به ارائه برنامه های بهزیستی جهت ارتقای خدمت رسانی و توانمند سازی معلولین در سال 98 پرداخت .

مدیر کل بهزیستی هرمزگان ، ارتقای سطح سلامت اجتماعی و افزایش کیفیت زندگی مددجویان تحت پوشش را بخشی از ماموریت های تخصصی این سازمان عنوان کرد و تصریح کرد : ایجاد اشتغال معلولان و تامین مسکن مددجویان تحت حمایت از مهمترین اولویت های این سازمان در سال جاری است

در ادامه حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد ضمن اذعان به اهمیت  آموزش در کنار مشاوره در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ، مهمترین اقدامات اولویت دار در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی را مشاوره دانست .

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور و هجوم دشمنان در بالابردن معضلات اجتماعی باید تعامل بین دستگاههای اجرایی راه مقابله با این تهدیدها باشد و به آموزش توجه ویژه ای شود.

 فرماندار حاجی آباد عنوان کرد : در کمیته برنامه ریزی نیز تا آنجایی که قانون اجازه دهد اعتبار پیش بینی خواهیم کرد، وی بر حمایت از معلولان تاکید کرد و گفت: این قشر از جامعه باید توانمند شوند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک