امروز : سه شنبه, 04 تیر 1398

استاندار هرمزگان میهمان ضیافت افطار روشندلان

 

 

دکتر فریدون همتی استاندار محبوب و مردمی هرمزگان با حضور در انجمن روشندلان خلیج فارس در فضایی صمیمی ، میهمان سفره ضیافت افطار روشندلان و خانواده های آنان بود .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این مراسم با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان ، غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان ، عزیز الله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس و جمعی از مسولین شورای اسلامی شهر بندرعباس همراه بود .

دکتر فریدون همتی در جریان این حضور با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت :  روشندلان افرادی مستعد و پویا هستند که در عرصه های مختلف این توانمندی را به نمایش در آورده اند.

استاندار هرمزگان گفت : تمامی مسولین دستگاههای اجرایی باید همراه با بهزیستی در ایجاد بستر و زیرساخت ها ی مناسب برای پرورش استعداد های افراد دارای معلولیت و ورود آنان در همه عرصه ها ی اجتماع تلاش کنند .

غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان نیز در این مراسم معنوی ضمن تشریح خدمات بهزیستی ، تامین کمک هزینه درمان ، جهیزیه ، مسکن ، توزیع لوازم کمک توانبخشی بینایی وپرداخت کمک هزینه تحصیلی را از جمله خدمات این سازمان به روشندلان در استان عنوان کرد .

وی تصریح کرد در حال حاضر تعداد 850  روشندل تحت حمایت انجمن روشندلان خلیج فارس و ستاره توانبخش می باشند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک