امروز : سه شنبه, 04 تیر 1398

تجلیل از مدیر و کارشناسان روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

 

 

 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل بهزیستی هرمزگان، غلامحسین رنجبرمدیرکل  بهزیستی استان در مراسم تجلیل از مدیر و کارشناسان روابط عمومی اداره کل با قدردانی از زحمات پرسنل این واحد گفت: این واحد یکی از پرکارترین و فعالترین واحدهای سازمانی است که در طول شبانه روز مشغول کار خصوصا در امر اطلاع رسانی می باشد.

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان با تأکید بر لزوم استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی در روابط عمومی اظهار کرد: روابط عمومی  آئینه  تمام نمای یک سازمان و انعکاس دهنده ی دستاوردها و خدمات به جامعه است که از این رو اهمیت آن بهتر مشخص می شود.

رنجبر با اشاره به نکاتی فنی درخصوص ارتقای عملکرد روابط عمومی خاطرنشان کرد: شخصا نسبت به کار روابط عمومی دقت نظر و حساسیت ویژه ای دارم، چرا که نمود و انعکاس موفقیت های سازمان بسته به عملکرد صحیح و به موقع روابط عمومی است.

وی با بیان این که " پرسنل روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان از فعال ترین و موثرترین نیروهای سازمان   هستند " تصریح کرد: ضمن حمایت و قدردانی از مدیر و پرسنل روابط عمومی اداره کل، از این عزیزان می خواهم تا با جدیت بیشتر و با همین سرعت و دقت به مسیر رو به رشد خود ادامه دهند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک