امروز : یکشنبه, 24 شهریور 1398

حضور سفیر فرهنگی ورزشی در بندرعباس

 

حضور روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار و سفیر فرهنگی ورزشی دربندرعباس

روح الله بصیری نیا سفیر فرهنگی ورزشی و حامل پرچم متبرک مزین به تمثال شهدای گرانقدر دراداره کل بهزیستی استان هرمزگان حضور یافته و با مدیرکل ومعاونین دیدارو گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ بصیری نیا که با دوچرخه از غرب کشور رکاب زده و امروز وارد بندرعباس شده است هدف از سفر خود را  تجلیل از ایثارگری ملت غیور ایران به خصوص خانواده‌ های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس اعلام کرد و گفت : دیگر پیام من اعلام این شعاراست که "معلولیت محدودیت نیست".

دوچرخه سوار حامل پیام شهادت و مقاومت یادآورشد: آخرین پیام این سفر پیامی برای" منتظران ظهور" به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) است.

مدیر کل بهزیستی هرمزگان در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکار متعهد، حرکت وی رابسیارارزشمند عنوان کرد و گفت: شهدا زنده و ناظر بر اعمال ما هستند و ما می بایست راه و سیره آنان را منش و سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی به شعار این ورزشکار مبنی بر "معلولیت محدودیت نیست" اشاره داشت و تصریح کرد : معلولین ما با توانمندی و موفقیت در عرصه های مختلف فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی مصداق بارز این شعارند.

در پایان لوح تقدیری نیز توسط  دوچرخه سوار حامل پیام ایثار و مقاومت به مدیرکل بهزیستی استان و معاونین اهدا شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک