امروز : سه شنبه, 04 تیر 1398

استاندار هرمزگان و نمایندگان مجلس میهمان ضیافت افطار جامعه معلولین استان

 

همزمان با شب شهادت اولین پیشوا و مقتدای شیعیان حضرت امیر المومنین علی (ع) مراسم ضیافت افطاری ویژه جامعه هدف تحت حمایت جامعه معلولین استان با حضور دکتر فریدون همتی استاندار محبوب و مردمی استان و هاشمی تختی و احمد مرادی نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ دکتر فریدون همتی استاندار مردمی استاندار مردمی استان هرمزگان دراین  مراسم توجه به اقشار آسیب پذیر را یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اذعان داشت : تلاش ما در دولت در راستای توانمند سازی این اقشار است تا با استفاده از ظرفیت های فردی و اجتماعی آنها زمینه را برای فعالیتهای  اثر گذار فراهم کنیم .

احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت امام علی (ع) گفت:ماه رمضان ماه خود سازی و فرصتی مغتنم برای افزایش همدلی و محبت است.

هاشمی تختی دیگر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت :همراهی و هم اندیشی و مصاحبت با مددجویان بهزیستی در واقع مایه امیدواری برای ما است و باید اینگونه ارتباطات و فرهنگ نوعدوستی را در جامعه رواج  داد.

شایان ذکر است در ادامه این ضیافت، نشستی با حضور استاندار هرمزگان و نمایندگان مجلس برگزار شد.

در این نشست در خصوص راه اندازی کارگاه تبلیغاتی مرکز آموزشی علمی و کاربردی ویژه معلولین و اشتغال زایی توانخواهان بحث و تبادل نظر شد.

دکتر فریدون همتی در این باره اظهار داشت:توانمند سازی و اشتغال معلولان باید در اولویت و دستور کار قرار گیرد .

و ی گفت : باید از ظرفیت های موجود در جامعه با توجه به اندک بودن اعتبارات دولتی در راستای توسعه و تجهیز مرکز جامعه معلولین استفاده کرد و با ایجاد اشتغال و کسب و کار معلولین و خانواده های آنان را توانمند کرد.

دکتر همتی ادامه داد باید به معلولان فرصت داد تا استعدادهای خلاق وهنری و  فکری خود را رشد دهند و آن را نه تنها برای منافع خود بلکه برای غنی سازی  جامعه به کار گیرند به این منظور باید دسترسی آنان برای مشارکت در فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی  تضمین شود .

گفتنی است در حاشیه این نشست دکتر فریدون همتی استاندار ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل بهزیستی هرمزگان با تعدادی از توانخواهان تحت حمایت این مرکز و خانواده های آنان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفته و دستورات لازم جهت رفع مشکلات توانخواهان صادر شد .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک