امروز : چهارشنبه, 26 تیر 1398

برگزاری جلسه مدیریت عملکرد بهزیستی هرمزگان

 

جلسه مدیریت عملکرد در محل دفتر مدیریت بهزیستی بندرعباس با حضور غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان، معاونین حوزه های تخصصی و عمومی ،برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر در این جلسه ، بهزیستی را سازمانی حمایتی ،تخصصی و توانمند معرفی کرد و گفت:باید با گسترش تعاملات بین بخشی همدلی و هم اندیشی را در جهت پیشبرد اهداف سازمانی در سالجاری تلاش کنیم .

این مقام مسئول برگزاری مداوم و مستمر اینگونه نشست ها را ضروری ارزیابی کرد و اظهار داشت:باید تلاش و اهمیت مضاعف نماییم تا سطح کمی و کیفی فعالیتها را ارتقا بخشیم .

وی مستند سازی را یکی از اولویت های بهزیستی در اجرای برنامه ها و فعالیتها برشمرد .

غلامحسین رنجبر از بهزیستی به عنوان سازمانی اخلاق محور و تاثیر گذار در تمامی عرصه های جامعه نام برد و افزود:با توجه به اینکه وظایف بهزیستی بسیار متنوع و متعدد می باشد لازم است با برنامه ریزی های صحیح و به موقع از بروز آسیبهای اجتماعی جلوگیری کرد.

مدیر کل بهزیستی هرمزگان در این نشست با اشاره به رویکردهای بهزیستی در راستای کیفی بخشی خدمات و تسریع در روند خدمت رسانی به جامعه هدف اذعان داشت: باید توانمند سازی و استقلال مددجویان را اولویت کار قرار دهیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیتها و پتانسیل موجود در جامعه به خروج آنها از چرخه حمایت کمک کنیم و اشتغال پایدار را نیز ایجاد نمائیم .

گفتنی است هریک از معاونین حاضر در این نشست به بیان انتظارات و دیدگاه های خود پرداختند و چالش ها و مشکلات وموانع سد راه ارائه خدمات به جامعه هدف مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند و تصمیماتی نیز جهت بهبود روند خدمت رسانی به مددجویان مصوب گردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک