امروز : یکشنبه, 29 دی 1398
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE

امضای تفاهم نامه بین بهزیستی و منطقه آزاد قشم

 

 

با هدف مناسب سازی فضاها و اماکن عمومی شهری در جزیره قشم جهت تردد معلولین و سالمندان ، تفاهم نامه همکاری بین سازمان بهزیستی کشور و سازمان منطقه آزاد قشم منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این تفاهم نامه به امضای ابراهیم کاظمی مومن سرایی رییس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور و غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان به نمایندگی از سازمان بهزیستی کشور و حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل ، عبدالجواد کمالی منتخب هیات مدیره و محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی منطقه آزاد قشم به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد قشم رسید .

براساس این تفاهم نامه که در راستای اجرای مواد 2 و 3 قانون حمایت از حقوق معلولان منعقد گردید، همکاری و ارائه مشاوره های فنی و لازم در خصوص مناسب سازی کلیه معابر و اماکن عمومی، اعلام مشکلات موجود ، تهیه و ابلاغ استانداردهای لازم اماکن و فضاهای عمومی شهری جهت لحاظ نمودن در پروژه های در حال اجرا و آتی سازمان و همکاری در برگزاری جلسات و دوره های آموزشی ویژه گروه های مختلف و مرتبط ، بخشی از تعهدات سازمان بهزیستی است.

سازمان منطقه آزاد قشم نیز متعهد به همکاری جهت مناسب سازی کلیه اماکن و معابر جدید و ساماندهی و مناسب سازی اماکن عمومی ومعابر جدید جزیره براساس استانداردهای طرح ارائه شده از سوی سازمان بهزیستی گردید.

سازمان منطقه آزاد قشم همچنین ، همکاری لازم را در راستای لحاظ نمودن طرح ها و الگوهای پیشنهادی بهزیستی در خصوص تامین فضاهای استاندارد معلولین در پروژه های آتی سازمان خواهد داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک