امروز : یکشنبه, 29 دی 1398
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE

بازدید نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از مرکز حرفه آموزی جهش

 

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از مرکز حرفه آموزی و توانبخشی معلولین بالای 14 سال جهش بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ احمد مرادی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با توانخواهان مرکز با توضیحات یوسف جلالی، مدیرعامل ، با گوشه ای از فعالیت ها و نحوه خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت این مرکز آشنا شد .

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در طول حضور در مرکز حرفه آموزی جهش از کارگاه های توانمندی معلولین این مرکز دیدن کرد و گفت : افراد دارای معلولیت از توانمندی و توانایی های زیادی برخوردارند که حتی افراد سالم از انجام آنها عاجزند و این موهبتی است که خداوند به این عزیزان اعطا نموده است.

وی ادامه داد : توفیق خدمت به افراد دارای معلولیت ، فرصتی است که باید غنیمت شمرد و با همت مضاعف و عالی در جهت احقاق حقوق از دست رفته این بندگان خوب خدا با پشتکار هرچه بیشتر تلاش کرد تا این افراد بتوانند از شرایط مطلوب و مناسب زندگی برخوردار گردند و مسولین نیز باید زمینه حضور فعالتر و موثرتر توانخواهان را در جامعه فراهم سازند.

گفتنی است نماینده مردم هرمزگان در شورای اسلامی در این بازدید طی نشستی صمیمانه با مدیرعامل و سایر عوامل اجرایی این مرکز ، ضمن استماع دغدغه ها و مشکلات آنها ، جهت پیگیری مسائل مطرح شده قول مساعد داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک