امروز : سه شنبه, 21 آبان 1398

بازدید نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از مرکز حرفه آموزی جهش

 

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از مرکز حرفه آموزی و توانبخشی معلولین بالای 14 سال جهش بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ احمد مرادی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با توانخواهان مرکز با توضیحات یوسف جلالی، مدیرعامل ، با گوشه ای از فعالیت ها و نحوه خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت این مرکز آشنا شد .

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در طول حضور در مرکز حرفه آموزی جهش از کارگاه های توانمندی معلولین این مرکز دیدن کرد و گفت : افراد دارای معلولیت از توانمندی و توانایی های زیادی برخوردارند که حتی افراد سالم از انجام آنها عاجزند و این موهبتی است که خداوند به این عزیزان اعطا نموده است.

وی ادامه داد : توفیق خدمت به افراد دارای معلولیت ، فرصتی است که باید غنیمت شمرد و با همت مضاعف و عالی در جهت احقاق حقوق از دست رفته این بندگان خوب خدا با پشتکار هرچه بیشتر تلاش کرد تا این افراد بتوانند از شرایط مطلوب و مناسب زندگی برخوردار گردند و مسولین نیز باید زمینه حضور فعالتر و موثرتر توانخواهان را در جامعه فراهم سازند.

گفتنی است نماینده مردم هرمزگان در شورای اسلامی در این بازدید طی نشستی صمیمانه با مدیرعامل و سایر عوامل اجرایی این مرکز ، ضمن استماع دغدغه ها و مشکلات آنها ، جهت پیگیری مسائل مطرح شده قول مساعد داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شهدای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک